Kariera

Witamy serdecznie,

W związku z coraz większą skalą i potrzebą wykonywania prac serwisowo-remontowych aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@zec-service.com.pl, ułatwi nam to kontakt z Państwem.

Prosimy również o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZEC SERVICE Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

*Informujemy, że Administratorem danych jest ZEC SERVICE Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Łowieckiej 24. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Asystentka ds. Organizacji i Komunikacji

Anna DrekoKariera